IŠPARDAVIMAS - VISOMS PREKĖMS SUTEIKIAMA 25% NUOLAIDA!

Privatumo politika

Dip IT Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkama, naudojama ir dalijamasi jūsų asmenine informacija, kai lankotės ar įsigyjate pirkinių. Mes importuojame padažus iš viso pasaulio ir parduodame juos savo klientams („Svetainė“).

RENKAMA ASMENINĖ INFORMACIJA

Kai lankotės svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant svetainėje, mes renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname „informacija apie įrenginį“.

Mes renkame informaciją apie įrenginį naudodami šias technologijas:

- „Slapukai“ yra duomenų failai, kurie dedami į jūsų įrenginį ar kompiuterį ir kuriuose dažnai nurodomas anoniminis unikalus identifikatorius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
- „Žurnalo failai“ stebi svetainėje vykstančius veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, persiuntimo / išėjimo puslapius ir datos / laiko antspaudus.
- „Žiniatinklio švyturiai“, „žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami įrašyti informaciją apie tai, kaip jūs naršote svetainėje.

Be to, kai jūs perkate ar bandote pirkti per svetainę, mes renkame iš jūsų tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją (įskaitant kreditinės kortelės numerius, el. Pašto adresą ir telefono numerį. Mes nurodome prie šios informacijos kaip „Informacija apie užsakymą“.

Kalbėdami apie „Asmeninę informaciją“ šioje privatumo politikoje, kalbame ir apie įrenginio informaciją, ir apie užsakymo informaciją.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS INFORMACIJA?

Mes naudojame užsakymo informaciją, kurią paprastai renkame, kad įvykdytume bet kokius svetainėje pateiktus užsakymus (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, pristatymo organizavimą ir sąskaitų faktūrų bei (arba) užsakymo patvirtinimų teikimą). Be to, šią užsakymo informaciją naudojame:
Bendraukite su jumis;
Tikrinti mūsų užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir
Laikydamiesi nuostatų, kurias bendrinote su mumis, pateikite informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Renkamą informaciją apie įrenginį naudojame tam, kad galėtume patikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą) ir apskritai tobulinti bei optimizuoti mūsų svetainę (pavyzdžiui, generuodami analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir kaip bendrauja su jais). įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

ASMENINĖS INFORMACIJOS DALINIMASIS

Mes dalijamės jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad padėtų mums naudoti jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau. Mes taip pat naudojame „Google Analytics“, kad galėtume suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine. Daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai mes taip pat galime dalytis jūsų asmenine informacija, kad atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus, atsakytų į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą pateikti informaciją ar kitaip apsaugotų savo teises.

ELGESIO REKLAMA
Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją norėdami pateikti jums tikslines reklamas ar rinkodaros komunikacijas, kurios, mūsų manymu, gali jus dominti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankyti „Network Advertising Initiative“ („NAI“) švietimo puslapyje šiuo adresu: http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos:
BENDROSIOS NUORODOS:
FACEBOOK – https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
GOOGLE – https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Be to, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų apsilankę „Digital Advertising Alliance“ atsisakymo portale adresu http://optout.aboutads.info/.

NESEKITE PASTABA

Atminkite, kad mes nekeičiame jūsų svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome jūsų naršyklės signalą „Nesekti“.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir paprašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų pataisyta, atnaujinta ar ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis naudodamiesi žemiau esančia kontaktine informacija.

Be to, jei esate Europos gyventojas, atkreipiame dėmesį, kad mes tvarkome jūsų informaciją siekdami įvykdyti su jumis galimas sutartis (pavyzdžiui, jei užsakote svetainėje) arba kitaip siekti aukščiau išvardytų teisėtų mūsų verslo interesų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS
Kai pateiksite užsakymą per Svetainę, mes išsaugosime jūsų užsakymo informaciją savo įrašams, nebent jūs paprašysite mūsų ištrinti šią informaciją.

Nepilnamečiai
Svetainė nėra skirta asmenims, jaunesniems nei 18 metų.

POKYČIAI
Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume, pavyzdžiui, mūsų praktikos pasikeitimus ar dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų ar norite pateikti skundą, susisiekite su mumis pagal nurodyta informaciją:

MB Padažyk
Įmonės kodas: 305707986
PVM kodas: LT100013863619
Adresas: Undinės g. 1, Zapyškis LT54321
El. paštas: tomas@dipit.lt

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.