IŠPARDAVIMAS - VISOMS PREKĖMS SUTEIKIAMA 25% NUOLAIDA!

Pika Pika aštriausių padažų rinkinys

22.99  17.24 

Tikri aštrumo žinovai žino, ko ieškoti. O kaip jums mūsų sukomplektuotas itin aštrių padažų variantas dėžutėje „Extra Hot TRIO – Chili Sauces“? Mes garantuojame intensyvų naujų skonių suvokimą ir neįtikėtinai aštrų skonio pojūtį. 0% priedų ar ekstraktų – 100% rankų darbo (pagal specialiai ruoštą receptą) – be glitimo ir laktozės, veganiškas rinkinys jūsų stalui!

Neturime

Rinkinį sudaro:

  • Pika Pika Lady Scorpion – Trinidado skorpiono čili padažas (aštrumas 9 iš 10) Trinidado skorpiono čili padažas sujungia neįtikėtiną Trinidado skorpiono čili aštrumą su vaisių ir žemišku, aštriu regioninių miško uogų skoniu.
  • Pika Pika Hot Carolina – „Carolina Reaper“ čili padažas (aštrumas 10 iš 10) – padaže dominuoja pomidorų skonis, tačiau yra skirtas aštrumo žinovams, kuriems egzotika nepatinka, tačiau vis dar ieško papildomo pikantiško smūgio.
  • Pika Pika Killer Scorpion – Trinidado skorpiono čili padažas (aštrumas 10 iš 10) šis aitriųjų paprikų padažas yra vienas iš pirmųjų Pika Pika kūrinių, tačiau būkite atsargūs; „Šokoladas” žodis naudojamas tik apibūdinti spalvą, o ne skonį.🙂

Buteliukų dydis: 3 vnt. po 100 ml.

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Pika Pika aštriausių padažų rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.