IŠPARDAVIMAS - VISOMS PREKĖMS SUTEIKIAMA 25% NUOLAIDA!

Receptai, Sumuštiniai

Sumuštinis su sūriu ir mėsa kitaip!

Šis sumuštinis yra ypatingas tuo, jog skonis primena mėsainį sumaišytą su grilinto sūrio sumuštiniu. Produktai, kurių reikės yra itin paprasti, dažniausiai randami jūsų šaldytuve. Taigi paskrudinkime riekelę čiabatos ir pradedam!

Jums reikės:

 

 Instrukcijos:

  1. Įkaitinkite keptuvę iki vidutinės ugnies ir iškepkite mėsainius, svogūnus ir paprikas. Tada nukelkite nuo ugnies
  2. Ant pasirinktos duonos tepkite nuostabujį „Dūminio čipotlės majonezo“ padažą ant abiejų duonelės pusių, tada dėkite į keptuvę.
  3. Kepkite iš vienos pusės, kol apskrus, tada apverskite ir leiskite apskrusti kitai pusei.
  4. Tuomet pradėkite konstruoti! Dėkite pasirinktą sūrį į ant vienos skiltelės, uždėkite mėsos paplotėlį, svogūnų ir pipirų. Tada uždėkite dar sūrio ir kita duonos riekelę. Atgal į keptuvę ir leiskite duonai dar paskrusti ir sūriui ištirpti, tada apverskite kitą sumuštinio pusę ir vėl palaukite kol apskrus.
  5. Nuimkite nuo ugnies ir patiekite karštą – neleiskite šiam gėriui atvėsti!

 

Pasidalinkite šiuo receptu:

Facebook
Pinterest
Reddit

Jums taip pat patiks šie receptai...

Receptai

Vištienos su kuskusu paruoštukas

Greitai paruošiama ir labai skani ant grotelių keptos vištienos paruoštuko dėžutė. Šis receptas skirtas vienai dėžutei sudaryti, todėl ingredientų kiekį tiesiog padauginkite tiek kartų, kiek jums reikia dėžučių/porcijų 🙂

Read More »
Mėsainiai

Klasikinis sūrainis su bekonu (arba be)

Bendradarbiaujame su virėju Jamesu Cochranu, 2018 m. „Great British Menu“ nugalėtoju ir Londono restorano savininku – „12.51 val.”, kad galėtume jums pristatyti keletą receptų, kuriuose naudojami „Sauce Shop“ padažai. Tai klasikinis sūrainis su traškia šonine, mėsainio paplotėliai ir mūsų puikiuoju „Dūminio čipotle majonezo“ padažu.

Read More »
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.