IŠPARDAVIMAS - VISOMS PREKĖMS SUTEIKIAMA 25% NUOLAIDA!

Receptai, Vištienos patiekalai

Vištienos su kuskusu paruoštukas

Greitai paruošiama ir labai skani ant grotelių keptos vištienos paruoštuko dėžutė. Šis receptas skirtas vienai dėžutei sudaryti, todėl ingredientų kiekį tiesiog padauginkite tiek kartų, kiek jums reikia dėžučių/porcijų 🙂

Jums reikės:

 

Gaminimo instrukcijos:

  1. Įkaitinkite keptuvę ir įpilkite 1 v. šaukštą aliejaus. Kol aliejus įkais patikrinkite savo kuskuso pakuotę – šiuo metu jums gali tekti užpilti šiek tiek vandens.
  2. Kai keptuvė bus karšta, įdėkite vištienos krūtinėlę. Mes visada patariame pagardinti vištieną savo mėgstamais prieskoniais. Kepkite maždaug 5-6 minutes iš abiejų pusių.
  3. Virkite kuskusą pagal pakelio instrukcijas.
  4. Kol laukiate kuskuso ir vištienos, paruoškite avokadą.
  5. Kai viskas bus paruošta, į dėžutę sudėkite vištieną ir kuskusą, salotas bei avokadą.
  6. Ant viršaus užpilkite pasirinkto padažo. Bet kuris iš tų, kuriuos paminėjome ingredientuose – puikiai tiks. Jeigu mėgstate aštriai apsilankykite mūsų aštriųjų padažų skyriuje, jeigu norite švelniau užsukite čia, o jeigu norite tiesiog tradicinio kečupo aplankykite šią skiltį.

Pasidalinkite šiuo receptu:

Facebook
Pinterest
Reddit

Jums taip pat patiks šie receptai...

Receptai

Sumuštinis su sūriu ir mėsa kitaip!

Šis sumuštinis yra ypatingas tuo, jog skonis primena mėsainį sumaišytą su grilinto sūrio sumuštiniu. Produktai, kurių reikės yra itin paprasti, dažniausiai randami jūsų šaldytuve. Taigi paskrudinkime riekelę čiabatos ir pradedam!

Read More »
Mėsainiai

Klasikinis sūrainis su bekonu (arba be)

Bendradarbiaujame su virėju Jamesu Cochranu, 2018 m. „Great British Menu“ nugalėtoju ir Londono restorano savininku – „12.51 val.”, kad galėtume jums pristatyti keletą receptų, kuriuose naudojami „Sauce Shop“ padažai. Tai klasikinis sūrainis su traškia šonine, mėsainio paplotėliai ir mūsų puikiuoju „Dūminio čipotle majonezo“ padažu.

Read More »
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.