IŠPARDAVIMAS - VISOMS PREKĖMS SUTEIKIAMA 25% NUOLAIDA!

Crazy Bastard Sauce 3 aštrių padažų rinkinys

21.99  16.49 

Šis rinkinys yra tiems žmonėms, kurie mėgsta išbandyti savo aštrumo ribas. Crazy Bastard kompanija pažada, jog paragavus šio rinkinio bus sužądinti net ir giliausi skonio receptoriai!

Rinkinį sudaro:

  • Vaiduoklinių pipirų ir mangų padažas. Aštrumas 8/10
  • Trinidado skorpiono pipirų ir klementinų padažas. Aštrumas 9/10
  • Karolinos Reaper pipirai ir mėlynių padažas. Aštrumas 10/10

Neturime

Crazy Bastard Sauce Vaiduoklinio pipiro ir mangų padažas – visiškai naujas, geriausias Berlyno skonis įkvėptas Indijos virtuvės patiekalų. Padažas praturtintas kmynais ir šviežiais mangais, kurie puikiai derinami su išskirtiniu Indijos Bhut Jolokia ir Naga pipiro aromatu.

Crazy Bastard Sauce Trinidado skorpiono pipirų ir klementinų padažas – aukštos kokybės aštrus padažas, pagamintas iš keptų aitriųjų paprikų ir šviežių natūralių ingredientų. Jis gaminamas be rafinuoto cukraus, kartaus ekstrakto, tirštiklio ir neskiedžiamas vandeniu.

Crazy Bastard Sauce Karolina Reaper pipirų ir mėlynių padažas – pasižymi labai stipriu aštrumu jis yra įvertintas 10 balų skalėje nuo 1 iki 10. Pirmiausiai pastebimas malonus mėlynių skonis. Jis šiek tiek aštresnis už „Red Label“, bet su kitokiais prieskoniais. Padažas degina, kaip aštrios adatos, o ne kaip ugnis.

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Crazy Bastard Sauce 3 aštrių padažų rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos: , , ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.