IŠPARDAVIMAS - VISOMS PREKĖMS SUTEIKIAMA 25% NUOLAIDA!

Crazy Bastard Sauce 7 padažų rinkinys

43.99  32.99 

Nori nudžiuginti draugą puikiu skonių rinkiniu? Artėja gimtadienis ar kita šventė? Pasirink šį rinkinį ir nereikės rūpintis dovanomis.

Rinkinį sudaro:

  • Jalapenų ir datulių padažas. Aštrumas 3/10
  • Scotch Bonnet ir Karibų prieskonių padažas. Aštrumas 4/10
  • Čipotlės pipirų ir ananasų padažas. Aštrumas 5/10
  • Habanero pipiras ir Tomatilo padažas. Aštrumas 7/10
  • Vaiduoklinių pipirų ir mangų padažas. Aštrumas 8/10
  • Trinidado skorpiono pipirų ir klementinų padažas. Aštrumas 9/10
  • Karolinos Reaper pipirai ir mėlynių padažas. Aštrumas 10/10

Neturime

Crazy Bastard Sauce jalapeno ir datulių padažas – šis neklaužada yra aukštos kokybės aštrus padažas, pagamintas iš keptų aitriųjų paprikų ir šviežių natūralių ingredientų.

Crazy Bastard Sauce Karibų jūros raudonųjų pipirų padažas – pateikia itin vaisinį aštrumo skonį. Tirštesnis nei tradiciniai „Tex-Mex“ padažai, jis puikiai tinka visokiems receptams, kurie reikalauja daugiau skonio.

Crazy Bastard Sauce Čipotle pipirų ir ananasų padažas – šis padažas sujungia sodrų Čipotlės ir saldžiarūgščių ananasų skonį. Įdėkite šiek tiek Jalapeno ir Thai čili pipiro ir turėsite vidutinio aštrumo, pašėlusio skonio, meksikietiško stiliaus padažą.

Crazy Bastard Sauce Habanero pipirų ir Filadelfinės dumplūnės padažas – gana aštrus ir labai universalus. Taip yra dėl tinkamai subalansuotų ugningų Habanero pipirų, veržlios Filadelfinės dumplūnės, svogūnų, česnakų ir saldžiosios paprikos pusiausvyros.

Crazy Bastard Sauce Vaiduoklinio pipiro ir mangų padažas – visiškai naujas, geriausias Berlyno skonis įkvėptas Indijos virtuvės patiekalų. Padažas praturtintas kmynais ir šviežiais mangais, kurie puikiai derinami su išskirtiniu Indijos Bhut Jolokia ir Naga pipiro aromatu.

Crazy Bastard Sauce Trinidado skorpiono pipirų ir klementinų padažas – aukštos kokybės aštrus padažas, pagamintas iš keptų aitriųjų paprikų ir šviežių natūralių ingredientų. Jis gaminamas be rafinuoto cukraus, kartaus ekstrakto, tirštiklio ir neskiedžiamas vandeniu.

Crazy Bastard Sauce Karolina Reaper pipirų ir mėlynių padažas – pasižymi labai stipriu aštrumu jis yra įvertintas 10 balų skalėje nuo 1 iki 10. Pirmiausiai pastebimas malonus mėlynių skonis. Jis šiek tiek aštresnis už „Red Label“, bet su kitokiais prieskoniais. Padažas degina, kaip aštrios adatos, o ne kaip ugnis.

Vieno buteliuko dydis: 100ml

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Crazy Bastard Sauce 7 padažų rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.